27 kwiecień 2024

3-letnia dziewczynka trafiła do szpitala; policja zatrzymała partnera matki

zdjęcie: 3-letnia dziewczynka trafiła do szpitala; policja zatrzymała partnera matki / pixabay/3872344
W piątek wieczorem do szpitala w Wejherowie trafiła 3-letnia dziewczynka, która miała urazy głowy mogące świadczyć o przemocy. Policja zatrzymała 23-letniego partnera matki dziecka.
REKLAMA

Rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Karina Kamińska poinformowała PAP w sobotę, że w piątek wieczorem policjanci z Wejherowa otrzymali informację ze szpitala, o tym, że do placówki medycznej została przywieziona 3-letnia dziewczynka, której obrażenia mogą świadczyć o tym, że jest ofiarą przemocy.

"Policjanci do sprawy zatrzymali 23-letniego mężczyznę, partnera matki dziecka. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Obecnie wykonywane są czynności w tej sprawie, weryfikujemy zdobyte informacje, przesłuchiwani są świadkowie, zabezpieczane dowody, po to, aby jak najszybciej ustalić dokładne okoliczności zdarzenia" - dodała Kamińska.

Według nieoficjalnych informacji, dziewczynka ma urazy głowy. (PAP)

kszy/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Chojnice
18.5°C
wschód słońca: 04:39
zachód słońca: 20:53
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach

kiedy
2024-06-08 19:00
miejsce
Jazzik Chojnice, Chojnice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-17 17:00
miejsce
Chojnickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-17 19:30
miejsce
Chojnickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-26 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Biblioteki im....
wstęp biletowany