Ogólnopolska Akcja Mali Globtroterzy

Fot. Nadesłane
W marcu rozpoczęliśmy cykl imprez pod nazwą „Mali Globtroterzy”. Jest to akcja proedukacyjna o zasięgu ogólnopolskim kierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przez dziesięć miesięcy (od marca do grudnia br.) w dziesięciu miastach, w wybranych Centrach Handlowych odbędą się imprezy opowiadające o wybranych państwach europejskich.
REKLAMA

W każdym Centrum Handlowym w ramach programu zostanie przeprowadzonych 10 akcji związanych z prezentacją  10 europejskich krajów.  Wszystkie dzieci biorące udział w akcji otrzymują specjalny paszport, w którym gromadzą pieczątki, a następnie wymieniają je na nagrody (im więcej pieczątek, tym atrakcyjniejsze nagrody).

Każda impreza ma na celu przybliżenie historii, geografii i kultury danego Państwa. W programie zawsze proponujemy: naukę prostych słów i zwrotów, warsztaty rękodzielnicze (np. wyklejanie gigantycznej flagi różnymi technikami), gry i zabawy zręcznościowe, zgadywanki tematyczne itp. Każde z Centrów Handlowych posiada swoją charakterystyczną maskotkę (wymiary rzeczywiste), która cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych.

Najbliższa impreza w Galerii ZAKOPIANKA w Krakowie odbędzie się w niedzielę 11.08. i poświęcona będzie Hiszpanii.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach