13 sierpień 2013

Długi sierpniowy weekend 15-18.08 w Mega-Parku

Fot. Nadesłane, mega park
Jak co roku na ten dłuższy wakacyjny weekend Mega-Park przygotował dla swoich nowych i stałych klientów mnóstwo atrakcji i zabaw. Każdy z odwiedzających znajdzie tutaj coś dla siebie. Tylko w Mega-Parku oferta siedmiu wspaniałych Światów w jednej cenie. Już od 4 lat ceny biletów wstępu do Mega-Parku są takie same. Oprócz flagowych nowości 2013 jak: osioł Poitou czy Magiczny Świat Asteriksa i Obeliksa oraz Krainy Mega Owadów, Mega-Park zaprasza na spędzenie czasu w miłej i rodzinnej atmosferze z nowymi atrakcjami. Panowie będą mogli się wykazać się siłą i wziąć udział w konkursie na młocie siłowym. Kto zdobędzie najwięcej punktów otrzyma prawdziwą Whisky. Konkurs trwa cały dzień od godz. 10.00, ogłoszenie zwycięzcy o godz 18.00.
REKLAMA

Przez cały długi weekend sierpniowy obowiązuje następujący plan pokazów:

11:00 BAJKOWA REWIA MODY OK. 15 MIN.
12:00 KAWALERIA USA I DALTONOWIE OK. 15 MIN.

13:00

16 JUBILEUSZ KANSAS CITY! Z UDZIAŁEM SPECJALNYCH GOŚCI… KOWBOJE I ICH     NAJLEPSI PRZYJACIELE-KONIE OK. 10 MIN.
14:00 WESTERN SHOW LUCKY LUKE ”SĘDZIA„ 20 MIN.

 

TRYLOGIA:

15:00

CZ-1. „DALTONOWIE I LUCKY LUKE’’ OK. 15 MIN.

16:00

CZ-2. DALTONOWIE I LUCKY LUKE P.T.: „SZERYF JOE” OK. 20 MIN.

17:00 CZ-3. WESTERN SHOW!!! DALTONOWIE I LUCKY LUKE P.T.: „POWRÓT DO KORZENI” OK. 40 MIN. POKAZY AKROBATYCZNE I ZRĘCZNOŚCIOWE NA KONIACH itd…

Wszystkie pokazy odbywają się w Amfiteatrze.

Pomiędzy pokazami moc zabaw i konkursów dla dzieci: pokaz i nauka tańca country, pokaz i nauka strzelania z bata meksykańskiego, zabawa na nartach indiańskich i inne. Każdy zwycięzca w danej konkurencji otrzyma nagrodę.

Przez cały weekened będą do dyspozycji wszystkie atrakcje, będzie można korzystać z Parku Rozrywki. Tylko w Mega Parku niezwykła okazja - przejażdżka najprawdziwszym Dyliżansem. Ten wyjęty jakby ze strarego kowbojskiego filmu pojazd, sprawi, że wszyscy poczują się jak kowboje na prawdziwym Dzikim Zachodzie.

Zwiedzającym czas umili również przejazd nową Kolejką Westernową Kansas City Express II.

Dla głodnych i spragnionych bogata oferta menu: od tradycyjnego schabowego z kością przez golonkę w kapuście do frytek. Do dyspozycji klientów trzy saloony, miejsce dla palaczy, bezpłatny parking i bezpłatne toalety na terenie całego parku.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Mega-Parku. Tutaj dzieci i dorośli wspaniale spędzą czas. Wszyscy wyjadą stąd bogatsi o nową wiedzę i cudowne wspomienia. Mega-Park to miejsce, gdzie przygoda i zabawa łączą się ze sobą w przyjazną formę spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy!!!

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach