19 czerwiec 2013

Ta miłość kosztowała ją 35 tys.

Miał być ślub, a straciła 35 tys. zł.
To była historia jak z bajki. Ona zakochana w nim bez pamięci. On idealny kandydat na męża. Może po przejściach, ale jednak. Niestety pech chciał, że mężczyzna miał wiele problemów finansowych. Kobieta dla miłości była w stanie poświęcić wiele. Tym razem był to koszt 35 tys. zł.
REKLAMA

Policjanci Referatu dw. Z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KPP w Kościane zatrzymali oszusta matrymonialnego. Usłyszał ponad 160 zarzutów dotyczących tego typu przestępstw. Za wyjątkową kochliwość i wyrafinowanie grozi mu 8 lat więzienia.

- Zatrzymany od czerwca 2011 roku do kwietnia br. wskazując swoją trudną sytuację życiową i finansową w której rzekomo się znalazł, a także pod pozorem składania obietnicy matrymonialnej sugerując zawarcie związku małżeńskiego, pobrał od pokrzywdzonej mieszkanki pow. kościańskiego różne kwoty pieniędzy wyłudzając łącznie ok. 36.000,-zł. Uzyskane w ten sposób pieniądze wykorzystał na bieżąco na własne potrzeby - poinformowali funkcjonariusze KM Policji.

Podejrzanym jest 45-letni mieszkaniec pow. krotoszyńskiego, który był już karany za inne przestępstwo. Przyznał się do stawianych mu zarzutów w całości. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
14494
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach