19 czerwiec 2013

Wardęga dba o kondycję mundurowych

Fot. Fanpage SA WARDĘGI / www.facebook.com/sawardega
Sebastian idzie ulicą i popija... no właśnie, mówi się, że piwo, ale przecież na początku widzimy jak wlewa do pustej puszki wodę. Jak zwykle jest odważny i sam podstawia się stróżom porządku. Kolejna prowokacja Wardęgi. Tym razem chyba zbyt szumnie komentowana przez media.
REKLAMA

- New movie! Mój Ludzie! Pamiętajcie! Bezpieczeństwo kraju leży w naszych rękach. Wy też możecie pomóc policji w utrzymaniu dobrego zdrowia i kondycji fizycznej. Wystarczy chcieć! Udostępniajcie na facebooku... by żyło się lepiej :) - Wardęga zamieścił wpis kilka dni temu.

Kiedy okazało się, że tym razem żart spotkał się z takim zainteresowaniem mediów, Sebastian dodał wczoraj - Niestety tylko pierwsza część, skręce dla was na dniach vloga o całej tej aferze, a powiem wam, że nagłośnienie całej tej sprawy w mediach może mi tylko zaszkodzić... opowiem wkrótce.

O SA WARDĘGA pisaliśmy Wam już wcześniej. Sebastian wciela się w różne postacie. Był już Spidermanem, zawodnikiem sumo, gorylem, a nawet toaletą. O co tyle hałasu?

Zapraszamy też do przeczytania wywiadu z SA WARDĘGA, który znajdziecie TUTAJ.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
12267
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach