Sieć MOYA liczy już 300 stacji paliw

fot. nadesłane
MOYA to dziś najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Na terenie całego kraju, przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych ośrodkach, znajduje się dokładnie 300 stacji paliw w granatowo-czerwonych barwach, a co roku otwierane jest kilkadziesiąt kolejnych punktów. Każdy z nich cechuje się najwyższą jakością oferowanych produktów i usług, a także, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, najwyższym poziomem bezpieczeństwa sanitarnego. Zaszczytne miano stacji nr 300 otrzymał obiekt w Tarnowie, przy ul. Lwowskiej 63A, który właśnie dziś został otwarty.
MOYA to świetna propozycja dla kierowców, a także dla flot oraz klientów niezmotoryzowanych. Każda z 300 stacji paliw tej sieci charakteryzuje się atrakcyjną i funkcjonalną aranżacją przestrzeni oraz najwyższą jakością oferowanych produktów i usług. Co ciekawe, jako jedyna sieć w kraju, MOYA oferuje swoim klientom trzy rodzaje stacji paliw: tradycyjne – obsługowe z wielobranżowym sklepem oraz Caffe MOYA, automatyczne – wyłącznie dla flotowych klientów biznesowych oraz MOYA express – samoobsługowe dla klientów detalicznych i biznesowych.

MOYA to znacznie więcej niż po prostu miejsca, w których można zatankować pojazdy. Na większości naszych stacji można znaleźć świetnie zaopatrzone sklepy wielobranżowe, koncepty kawiarniano-gastronomiczne Caffe MOYA i wiele innych usług, m.in. myjnie, kompresory, odkurzacze, automaty paczkowe, punkty Lotto czy bankomaty. Każda z naszych stacji oferuje najwyższą jakość produktów i usług, a także najnowocześniejsze standardy, jakie obowiązują na krajowym rynku paliw – zapewnia Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

Caffe MOYA umożliwia relaks i komfortowy wypoczynek przy aromatycznej kawie oraz jednej z wielu gorących przekąsek typu hot-dog, kanapka czy zapiekanka. Na wybranych stacjach MOYA funkcjonuje rozbudowany koncept gastronomiczny Pizza & Caffe MOYA.

Na wielu naszych stacjach klienci mogą zasmakować nie tylko w szybkich przekąskach, lecz także pysznych obiadach. Wypiekana na miejscu pizza, zestawy obiadowe takie, jak stripsy z kurczaka, pierogi i wiele innych to świetne propozycje dla podróżnych i nie tylko. To jednak nie wszystko. Od niedawna oferujemy także oryginalne hamburgery, które dorównują swoimi walorami smakowymi najlepszym burgerowniom – zapewnia Filip Puchalski, dyr. ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

Wielobranżowy sklep, wzbogacony o wiele produktów marki własnej MOYA, pozwala zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i w celu uzupełnienia domowych zapasów.

Dopełnieniem naszej oferty są stacje samoobsługowe, MOYA typu express, które pojawiają się w polskich miastach. Jest to świetna propozycja dla klientów, którzy chcą zatankować szybko i w dobrych cenach. Co szczególnie ważne w obecnych pandemicznych czasach – proces tankowania i rozliczenia następuje bez kontaktu z innymi osobami – zapewnia Filip Puchalski.

MOYA to jednak nie tylko idealna propozycja dla klientów indywidualnych, ale także świetny wybór dla właścicieli firm. Program MOYA Firma (karta flotowa oraz aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na stacjach MOYA w całej Polsce, utrzymywanie pełnej kontroli nad kosztami oraz uzyskanie stałych, atrakcyjnych rabatów na paliwo. Pozwala także skorzystać ze stacji automatycznych, które są zlokalizowane w strategicznych dla flot miejscach w kraju. Warto wspomnieć także o tym, że w przyszłym roku zadebiutuje aplikacja mobilna MOYA dla klientów indywidualnych. Dzięki niej użytkownicy będą mieli wiele ciekawych możliwości, takich jak np. nawigację do stacji, dostęp do rachunków i faktur, a także będą na bieżąco ze wszystkimi promocjami dostępnymi w sieci.

Jubileuszowa stacja MOYA

Otwarta 23 grudnia stacja MOYA w Tarnowie jest kolejnym punktem należącym do właściciela sieci, spółki Anwim. Kierowcy mogą tam zatankować każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję – ON MOYA Power, a także LPG. Użytkownicy pojazdów mogą ponadto skorzystać z myjni, kompresora czy odkurzacza. Wszyscy klienci, także niezmotoryzowani, mogą zrobić zakupy na drogę i nie tylko w świetnie zaopatrzonym sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. W Caffe MOYA można z kolei napić się aromatycznej kawy, zjeść chrupiącego hot-doga i wiele innych przekąsek oraz dań obiadowych. Na pierwszych klientów czekają niespodzianki.

Sieć stacji paliw MOYA
Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach