11 kwiecień 2020

Apelujemy i upominamy - w Święta #Zostańwdomu

fot. KPP Ryki
Wspólnie z innymi służbami, apelujemy, upominamy i pouczamy mieszkańców o odpowiedzialnym zachowaniu w czasie epidemii wirusa COVID-19. Pamiętajmy, że w tej walce lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i służby mundurowe nie muszą być sami. Każdy z nas może ich wspomóc przestrzegając obowiązujących przepisów. Pamiętajmy - wirus nie ma świątecznej przerwy! #Zostańwdomu.
Koronawirus
pomorskie
11235
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wszyscy mamy jeden cel, a jest nim bezpieczeństwo i ochrona przed rozprzestrzenianiem się wirusa Covid - 19. Dlatego liczymy na zrozuminie i na to, że zostaniecie w domu. Podczas słuzby będziemy reagować, rozmawiać, pouczać i odwoływac się do rozsądku.

Wspólnie zróbmy wszystko, aby tegoroczne Święta Wielkanocne nie stały się pretekstem do zaniechania przestrzegania zasad bezpieczeństwa! To nie czas na świąteczne wyjazdy i spotkania ze znajomymi. To co powinniśmy teraz zrobić to zostać domu, w gronie najbliższych i w ten sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.

Pamiętajmy, że limity ilości wiernych w kościołach obowiązują również w okresie Wielkanocnym. Na śmigusa pozostańmy w domach, pamiętajmy, że osoby poniżej 18 roku życia nie mogą przebywać poza miejscem zamieszkania bez opieki osoby dorosłej.

Dla nasz policjantów te święta będą czasem wytężonej służby, dla wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny będzie to kolejny egzamin z odpowiedzialności, rozsądku, dbałości o zdrowie i życie swoje i innych ludzi. #Zostańwdomu.

AF.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
11235
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach