15 lipiec 2019

Niedostosował predkości- zderzył sie z innymi pojazdami. Pięć osób trafiło do szpitala

fot. KPP w Chojnicach
W piątek około godziny 20.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Chojnatach. Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Pięć osób w wyniku poniesionych obrażeń przetransportowane do szpitali. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, wszyscy byli trzeźwi. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy wyjaśnią okoliczności zdarzenia.
REKLAMA

Policjanci w miniony piątek około godziny 20.00 otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Lichnowy-Chojnice. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i oraz technicy kryminalistyki. Policjanci nie tylko zabezpieczali miejsce wypadku, ale także wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Droga przez ponad 2 godziny była zablokowana. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo-25-letni mieszkaniec gm. Chojnice najprawdopodobniej jadąc od strony Lichnów niedostosował prędkosci do warunków ruchu zjechał na przeciwległy pas ruch co doprowadziło do zderzenia z trzema pojazdami (seatem, volkswagenem oraz fordem), które jechały od strony Chojnic. Funkcjonariusze zbadali trzeźwość25-latka, oraz pozostałych kierowców, wszyscy byli trzeźwi.

pięciu uczestników zdarzenia przetransportowano do oklicznych szpitali. Policjanci przebadali kierujacych na zawartość alkoholu, wszyscy byli trzeźwi. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy zajmą się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia.

Policjanci przypominają!
Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, jazdy z rozwagą i ostrożnością oraz dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach