7 październik 2020

Policjanci nadal bedą przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Chojniccy policjanci w związku z kolejną faza wzrosu zachorowań będą przeprowadzać kolejne wzmożone działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Mundurowi będą przypominać o obowiązujących obostrzeniach i będą stanowczo reagować na lekceważące zachowania. Szczególnym nadzorem zostaną objęte sklepy, markety, targowiska, główne piesze ciągi komunikacyjne, dworce parki, place zabaw, środki transportu publicznego, a także lokale gastronomiczne i obiekty wykorzystywane do organizacji imprez okolicznościowych.
REKLAMA

Czas pandemii jest okresem wytężonej pracy policjantów. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich mundurowi nieprzerwanie prowadzą działania informacyjno-profilaktyczne, kontrolno-prewencyjne i interwencyjne. Organizowane akcje mają na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronowirusa. Wzmożone w dużej mierze działania chojnickich policjantów będa prowadzone każdego dnia. Kontroi należy spodziewać się w sklepach, środkach komunikacji publicznej, w parkach, lokalach gastronomicznych i w pozostałych miejscach uczęszczanych przez mieszkańców.

Funkcjonariusze sprawdzą, jak mieszkańcy stosują do obostrzeń i będą stanowczo reagować na nieprawidłowości. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest naszą wspólną sprawą. Wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę naszego życia i zdrowia. Dlatego bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem. Zasłaniajmy usta i nos w miejscach, gdzie jest to wymagane i utrzymujmy bezpieczny dystans społeczny.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
12267
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach