4 maj 2024

Pożar przyczep kempingowych w Jastarni

zdjęcie: Pożar przyczep kempingowych w Jastarni / pixabay/1617518
W Jastarni (Pomorskie) w sobotę rano spłonęły trzy przyczepy kempingowe. W działaniach gaśniczych brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało.
REKLAMA

Jak przekazał kpt. Krzysztof Minga, z-ca komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pucku, do pożaru trzech przyczep znajdujących się na polu kempingowym w Jastarni przy ul. Mickiewicza doszło w sobotę ok. godz. 9.

Kapitan Minga zapewnił, że nikomu nic się nie stało. Wszyscy ewakuowali się przed przyjazdem służb na miejsce zdarzenia. W działaniach gaśniczych brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

Dodał, że osoby, które przebywały na polu kempingowym przesuwały pozostałe przyczepy znajdujące się blisko pożaru i dzięki temu nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia.

Przyczynę pożaru będą wyjaśniali biegli z zakresu pożarnictwa.(PAP)

pm/ mhr/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Chojnice
18.5°C
wschód słońca: 04:39
zachód słońca: 20:53
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach

kiedy
2024-06-08 19:00
miejsce
Jazzik Chojnice, Chojnice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-17 17:00
miejsce
Chojnickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-17 19:30
miejsce
Chojnickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-26 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Biblioteki im....
wstęp biletowany