Sprawca kradzieży m.in. pawerbanków usłyszał już zarzuty

fot. KPP w Chojnicach
Policjanci z chojnickiej komendy zatrzymali 28 - letniego sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna w jednym z chojnickich marketów dokonał kradzieży narzędzi, sprzętów elektrotechnicznych oraz artykułów drogeryjnych. Wszystkie skradzione przedmioty zostały odzyskane. Mieszkaniec Chojnic został wczoraj przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze podczas przeszukania przy mężczyźnie w kieszeniach spodni, kurtki oraz pod ubraniem znaleźli i zabezpieczyli narzędzia podręczne, powerbanki, kosmetyki oraz głośniki bezprzewodowe, które 28-latek ukradł ze sklepowych półek. Mężczyzna został przez policjantów zatrzymany i przewieziony do komendy. Odzyskany w całości skradziony towar został przekazany przedstawicielowi placówki handlowej.

Wczoraj mieszkaniec Chojnic po zebraniu materiału dowodowego został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Przyznał się do popełnionego przestępstwa, za które teraz odpowie przed sądem.
 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach