27 maj 2020

Budimex Nieruchomości stawia na bezpieczeństwo

fot. nadesłane
Deweloper należący do największego holdingu budowlanego w Polsce nie zwalnia tempa. Prace prowadzi na wszystkich budowach. - Duży kapitał własny, doświadczenie i tradycja oraz tysiące oddanych mieszkań są gwarantami bezpieczeństwa – podkreśla Damian Kapitan, prezes firmy.
Budimex Nieruchomości uruchomił właśnie kampanię skierowaną do klientów pod hasłem „Zawsze bezpiecznie, zawsze pewnie”, w której wskazuje, co dziś jest najważniejsze w czasie zakupu mieszkania. Badania zachowań kupujących pokazują bowiem zmianę motywacji przy wyborze dewelopera.

Zauważamy, że klienci jeszcze chętniej niż dotychczas wybierają firmy o mocnej pozycji gotówkowej, którym mogą zaufać. Budimex Nieruchomości jest częścią największego holdingu budowlanego w Polsce – grupy Budimex. Spółka posiada olbrzymi kapitał, nie mając przy tym problemów z płynnością finansową. A to przekłada się na brak zagrożeń dla kupujących. Dzięki temu również bez zakłóceń prowadzimy prace na wszystkich budowach. Mamy materiały, mamy ludzi. Również dostawy są zabezpieczone. Sytuacja jest dużo lepsza, niż się spodziewaliśmy. Zarówno my, jak i generalni wykonawcy robimy wszystko, aby dotrzymać założonych terminów. Widzą to klienci. Czują się z nami bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy im pewny zakup i terminowy odbiór mieszkania – wylicza prezes Damian Kapitan.

Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego - Budimeksu SA, działającego na rynku budowlanym od 1968 roku. Firma jest obecna w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu, a jej kapitał zakładowy wynosi 657.333.000 zł. Budimex Nieruchomości koncentruje się na realizacji inwestycji mieszkaniowych. Od początku swej działalności spółka wybudowała ok. 16.000 mieszkań i lokali. Tworząc osiedla mieszkaniowe, Budimex Nieruchomości dba o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykłada do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
12267
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach