Najbliższe wydarzenia w Ustce

fot. nadesłane
W ostatni weekend lipca zapraszamy na uderzenie ekstremalnych emocji ze zdwojoną siłą! Wszystko za sprawą Sound of Gravity. Tegoroczna edycja to połączenie adrenaliny i muzyki. Nie zabraknie niezapomnianych wrażeń w postaci ewolucji wykonywanych na ogromnych wysokościach czy koncertów gwiazd estrady!
Koronawirus
pomorskie
546
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Legenda muzyki klubowej w Ustce - 27 lipca 2019

To będzie szalony, wakacyjny koncert! W ostatnią sobotę lipca na zakończenie Sound of Gravity na usteckiej estradzie wystąpi legenda brytyjskiej sceny klubowej Shaun Baker! Kto nie zna takich hitów jak VIP, Hi-Hey-Hello czy nieco mocniejszego brzmienia jak Explode! Jedno jest pewne – dobra muzyka i szalona zabawa dla każdego!

Formoza Challenge - 28 lipca 2019

Zapraszamy na cykl biegów sygnowanych nazwą i udziałem elitarnej morskiej jednostki komandosów. 28 lipca (niedziela) na jednym z dwóch dystansów (5 lub 10 km) i w wybranym formacie (indywidualnie lub w drużynie) wystartują miłośnicy mocnych biegowych wrażeń. Usteckie plaże nawiedzi ponad 800 zawodników!

Festiwal Mistral - 3-4 sierpnia 2019

Początek sierpnia stoi w Ustce pod znakiem plenerowych przedstawień ulicznych. Miasto zamienia się w wielką scenę, na której odbywają się spektakle teatralne pod gołym niebem oraz liczne pokazy towarzyszące. W imprezie biorą udział artyści z całego kraju.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
546
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach