Szarża ułańska pod Krojantami"- uwaga utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 22

Policjanci z chojnickiej komendy informują, że w związku z niedzielnymi obchodami kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej, której atrybutem w powiecie chojnickim jest inscenizacja szarży ułańskiej pod Krojantami należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym na drodze krajowej 22 . Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców okolicznych miejscowości, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się drogami w pobliżu Krojant.
REKLAMA
W niedzielę (01.09.2019 rok) w godz. 11.00 do około 17:00 przy pomniku w Krojantach oraz na polach szarży odbędą się po raz 18 obchody kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jej nieodłącznym atrybutem jest widowisko plenerowe „Szarża pod Krojantami”.
W czasie trwania uroczystości oraz inscenizacji rozpoczynającej się około godziny 14.40 należy spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu drogowym. Ruch na drodze krajowej w godzinach 10:00-13:30 będzie odbywać się wahadłowo. Apelujemy do wszystkich osób, aby stosowali się do  czasowej organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, a także żeby uczestnicy obchodów 80 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej I Szarży 18 Pułku Ułanów Pomorskich pod Krojantami parkowali pojazdy na wyznaczonych parkingach.

Policjanci będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców okolicznych miejscowości, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą uczestniczyć w uroczystościach. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chojnicach

kiedy
2020-02-15 19:30
miejsce
Hala Centrum Park, Chojnice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-12 18:00
miejsce
Chojnicki Dom Kultury, Chojnice,...
wstęp biletowany