Przejdź do treści
7°CPowietrze: bardzo dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:11 · zachód 18:00
reklama

Podhale Nowy Targ

II liga, sezon 2026/2027: 5. miejsce na 18, 18 pkt, bramki 22:20

Sezon: 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Chojniczanka Chojnice pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze RPPRWWWPWR

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
2009
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego
Adres
Tysiąclecia 74, Nowy Targ
Pojemność
700 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Tomasz Kuzma Tomasz Kuzmaod 07.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze6511
Zwycięstwa415
Remisy123
Porażki123
Bramki zdobyte15722
Bramki stracone91120
Średnio zdobytych na mecz2,51,42,0
Średnio straconych na mecz1,52,21,8
Czyste konta112
Mecze bez strzelonego gola022
Najwyższa wygrana u siebie
5:0
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:3
Najwyższa porażka u siebie
2:5
Najwyższa porażka na wyjeździe
5:2
Najdłuższa seria zwycięstw
3 mecze
Najdłuższa seria remisów
1 mecz
Najdłuższa seria porażek
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
1 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
09.10.2026 11 Chojniczanka ChojniceB. Szczepanek 35'; D. Nowacki 41' 2:2 Podhale Nowy TargM. Lipien 11'; S. Sobczak 68'
03.10.2026 10 Podhale Nowy TargS. Sobczak 65'; A. Nowak 82' 2:1 Rekord Bielsko-BiałaD. Ściślak 75'
19.09.2026 9 Legia Warszawa IIA. Čolak 18'; M. Saletra 77'; B. Bicki 90' 3:0 Podhale Nowy Targ
12.09.2026 8 Podhale Nowy TargMarcinho 14'; P. Zemlo 22' (sam.); Ł. Seweryn 32', 46'; D. Koltanski 85' 5:0 Stal Stalowa Wola
05.09.2026 7 Podhale Nowy TargMarcinho 21'; Ł. Seweryn 59' 2:1 Sandecja Nowy SączŁ. Seweryn 38' (sam.)
29.08.2026 6 Olimpia GrudziądzW. Szafranek 46' 1:3 Podhale Nowy TargM. Surzyn 3'; Marcinho 23', 71'
22.08.2026 5 Podhale Nowy TargB. Kurzeja 60' 1:1 Resovia RzeszówJ. Silný 83'
14.08.2026 4 Górnik ŁęcznaA. Deja 11'; F. Janaszek 39'; P. Jaroszyński 42'; M. Hołownia 67'; G. Rogala 79' 5:2 Podhale Nowy TargMarcinho 80', 86'
08.08.2026 3 Podhale Nowy TargM. Surzyn 10'; T. Kubik 90' 2:5 Hutnik KrakówOskar Kordykiewicz 7'; B. Florek 37'; N. Ponomarenko 54'; V. Nweke 59'; O. Zawada 66'
01.08.2026 2 Sokół Kleczew 0:0 Podhale Nowy Targ
25.07.2026 1 Podhale Nowy TargT. Kubik 27'; B. Kurzeja 43'; Marcinho 89' 3:1 Śląsk Wrocław IIW. Kamiński 60'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1Marcinho7
2M. Surzyn3
2T. Kubik31
2Ł. Seweryn31
5B. Kurzeja21
5D. Koltanski2
5S. Sobczak2
8A. Nowak12
8K. Talar13
8M. Lipien1
8P. Voško1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
Maciej Styrczula1240000
D. Frątczak33280000
Obrońcy
K. Salak2240000
R. Seweryś4210110
M. Michota19280000
A. Lukasz20170010
P. Voško21251001
Pomocnicy
B. Mikolajczyk6200220
Ł. Seweryn7233100
R. Václavik8280000
A. Nowak10191230
T. Kubik11223100
J. Rubiś16190000
R. Pečarka18210010
R. Rachwal23190020
M. Surzyn25223010
K. Kumoch26250000
C. Pena27230000
A. Bród28210000
Marcinho29297020
Nikodem Gozdecki41190000
M. Lipien42221010
K. Talar71211300
D. Koltanski77222000
Napastnicy
S. Sobczak14332010
F. Baniowski56180210

Skład zgłoszony do rozgrywek (26). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: II liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Znicz Pruszków 11 26 24:12
2 Tychy 71 11 23 17:6
3 Górnik Łęczna 11 20 21:13
4 Hutnik Kraków 11 18 18:14
5 Podhale Nowy Targ 11 18 22:20
6 Olimpia Grudziądz 11 18 14:16
7 Rekord Bielsko-Biała 11 17 16:12
8 Zawisza Bydgoszcz 11 16 17:14
9 Sandecja Nowy Sącz 11 16 15:12
10 Lechia Zielona Góra 11 15 20:18
11 Chojniczanka Chojnice 11 15 19:19
12 Avia Świdnik 11 14 14:17
13 Stal Stalowa Wola 11 13 19:23
14 Legia Warszawa II 10 12 20:17
15 Śląsk Wrocław II 10 9 17:20
16 Sokół Kleczew 11 8 12:25
17 Świt Skolwin 11 8 11:25
18 Resovia Rzeszów 11 4 7:20

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.